CleanTech 2016 - Mechatronika

Wydarzenia > Wycieczki
16.03.2016 r.
Wycieczka do DP CLEAN TECH
W dniu 16.03.2016. uczniowie klasy 3Tem (wychowawca Z.Marcinkowski) uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do zakładu produkcyjnego w Jędrzejowie DP Clean Tech. Firma DP CLEAN TECH POLAND jest producentem elementów ciśnieniowych do małych i średnich kotłów przemysłowych posiadających zastosowanie w spalaniu biomasy, utylizacji odpadów komunalnych i ciepłownictwie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda linia produkcyjna, specyfika pracy oraz maszyny wykorzystywane w tym zakładzie. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem, chętnie zadawali pytania, z uwagą oglądali każdą maszynę. Prezentację zakładu przedstawił nam dyrektor – pan Grzegorz Ragan. Wycieczka stanowiła dla uczestników ciekawe doświadczenie i źródło nowych informacji, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.
v. 16.2.1 - v.19.1.8
Projekt i wykonanie: