System UniTrain - Mechatronika

System UniTrain

Wyposażenie
UniTrain
System UniTrain-I firmy Lucas-Nülle jest wspomaganym komputerowo systemem szkoleniowym i doświadczalnym, przeznaczonym do kształcenia i dokształcania w zakresie elektrotechniki i elektroniki. W ramach kursów multimedialnych, dzięki głównym jednostkom lekcyjnym obejmującym teorię i praktykę, zapewnia on poznanie całej koncepcji, a dzięki temu umożliwia docelowe nabycie kompetencji elektrotechnicznych i nie tylko. Zaczynając od podstaw, aż do rozszerzonych kursów z najróżniejszych dziedzin elektrotechniki i elektroniki, dostępna jest duża liczba kursów multimedialnych do kształcenia szkolnego, zawodowego i inżynieryjnego.
Posiadany przez nas sprzęt dydaktyczny LN obejmuje m.in. swoim zakresem zagadnienia takie jak:
  • mechatronika
  • maszyny elektryczne