Modernizacja 2018 - Mechatronika

Aktualizacja: 22.09.2021

Modernizacja 2018

14.11.2018
Realizacja przez naszą szkołę projektu "Wiedza i doświadczenie naszym atutem" oraz projektu komplementarnego prowadzonego przez Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie przełożyły się na modernizację dotychczasowej pracowni podstaw mechatroniki. Sala zyskała tablicę multimedialną, nagłośnienie, sporą ilość sprzętu mechatronicznego, 6 nowych komputerów ze specjalistycznym oprogramowaniem (FluidSim, CADProfi), jak również 10 mobilnych zestawów stanowiskowych związanych z techniką OZE. Dzięki tym ostatnim uczniowie w oparciu o budowane modele elektrowni wiatrowej, fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych, ogniw paliwowych mogą poznać zagadnienia związane z pozyskiwaniem, wykorzystywaniem, magazynowaniem energii z odnawialnych źródeł energii. Pracownia uzyskała również szybki dostęp do Internetu oraz nowy wystrój. Pomalowane zostały ściany, wykonana posadzka oraz wstawione nowe stoły laboratoryjne i krzesła. Wszystko to, po to, aby młodzież miała jak najlepsze warunki do nauki.
v. 16.2.1 - v.17.08
Projekt i wykonanie: